Ara

Uzaktan Çalışma ve İK Süreçleri Yönetimi


Dünyanın her yerinde etkisini sürdürmeye devam eden pandemi süreci, uzaktan çalışma biçimlerinin daha fazla yaygınlaşmasını ve önem kazanmasını sağlıyor. Çok sayıda işverenin ve çalışanın, iş yaşamını uzaktan sürdürmeye çalıştığı bu zorlu süreç, insan kaynakları departmanının, bulut tabanlı teknolojilerden ve outsource hizmetlerinden yararlanarak faaliyet göstermesine zemin hazırlıyor. Çok sayıda şirket, bulut tabanlı çözümler ve outsource hizmetleri tercih ederek İK işlemlerinin hızlı ve verimli bir şekilde yönetilmesini sağlıyor.


Kesintisiz Erişim, Sınırsız Kullanıcı, Güvenli Veri Desteği


WRK İnsan Kaynakları, şirketinizin İK süreçlerinin hızlı bir şekilde yönetilmesini sağlayan hizmetler sunarak risklerinizi devretmenizi ve yatırım maliyetlerinden tasarruf etmenizi sağlıyor. Şirketinizin İK süreçlerinde yaşanabilecek aksaklıklardan korunmasını ve aksaklıklar sebebiyle oluşabilecek yaptırımları önleyerek en zorlu işlemleri bile, bulut tabanlı programlar üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirmenize yardımcı oluyor. Oldukça detaylı ve yorucu olabilen bordrolama süreçlerinden ölçme ve değerlendirme gibi işlemlere dek uzanan geniş çaplı işlem kapasitesine sahip olan bulut tabanlı Workin uygulamasıyla dilediğiniz her işlemi gerçekleştirebilir, şirketinizin İK işlemlerini tüm zorlu süreçlerde eksiksiz bir şekilde yönetebilirsiniz.


Bulut Tabanlı Teknolojilerle Tanışın


Herhangi bir sorunda yönlendirmeler ve bilgi akışı sunan program aracılığıyla en küçük problemlerinize bile hızlı ve sorunsuz bir şekilde çözüm bulabilirsiniz. Hem telefon hem de bilgisayar erişimi sunan uygulama, güvenilir olması ve kesintisiz erişim hizmeti verebilmesi sebebiyle de oldukça kullanışlı bir yapı sergiliyor. Güvenli veri desteğiyle şirketinizin verilerini korurken, sınırsız kullanıcı özelliğiyle dilediğiniz sayıda çalışanınızı sisteme dahil edebilirsiniz. Uygulama aracılığıyla yapabileceğiniz çok sayıda işlemden birkaçı ise şu şekilde listeleniyor:


  • İş sözleşmesi düzenleme şekli ve çeşitleri,

  • Bordrolama bilgileri ve düzenleme şekli,

  • İş sözleşmelerinin feshi,

  • Asıl işveren ve alt işveren sorumlulukları,

  • İhbar ve kıdem tazminatı hesaplamaları,

  • Bordro parametreleri,

  • Teşvik çeşitleri,

  • Risk analizleri.

Pandemi sürecinde onlarca profesyonel şirketin tercih ettiği, hızlı ve kolay çözümler sunan İK uygulamasıyla zaman kaybını önleyerek tüm işlemlerin vaktinde gerçekleşmesini sağlayabilir, şirketinizin İK faaliyetlerini eksiksiz bir şekilde sürdürebilirsiniz. Siz de hemen Workin uygulamasını kullanmaya başlayabilir, şirketinizin İK süreçlerini hızlı ve kolay adımlarla uzaktan işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

14 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör