Ara

Markalaşma Sürecimiz

En son güncellendiği tarih: 12 Eki 2020


WRK İnsan Kaynakları ekibi olarak her geçen gün daha da büyüyor ve hedefimize doğru sağlam adımlar atıyoruz. Mayıs 2018’de başlayan yolculuğumuz, takım arkadaşlarımızın yoğun çalışması ve birbirimize olan inancımız sayesinde sekteye uğramadan devam ediyor.


Hedefimiz, insan kaynakları sürecini mümkün olan en ileri düzeyde teknolojik hale dönüştürerek köklü ve sürdürülebilir dış kaynak çözümleri sunmak. WRK İnsan Kaynakları size sadece bir ara yüz programı sağlamıyor. Size sunduğumuz programı, dilerseniz kendiniz kullanabileceğiniz gibi danışmanlık hizmeti alarak da kullanma imkânı sağlıyor. Personel desteği, teşvik ve danışmanlık uygulaması ile sizler için her şeyi kolaylaştırıyor ve kullanışlı hale getiriyoruz.


İnsan Kaynakları gibi önemli bir departmanın teknolojiden uzak olması, iş yükümüzü arttıran ve süreci yavaşlatan bir durum. Bunu değiştirmek adına insan kaynaklarının dijitalleşmesi sürecinde öncü bir marka olmak istiyoruz ve attığımız yeni adımın müjdesini sizlerle paylaşıyoruz.


Çağımızda kurumsallaşmak; daha yalın ve açıklayıcı tasarımlar, daha keskin ve tutarlı renklerle mümkün. Logo tasarımında benzer bir vizyon ile yola çıkarak bizleri daha iyi temsil edeceğine inandığımız, daha yalın ve keskin bir tasarımda karar kıldık. Daha anlaşılır hale getirdiğimiz internet sitemiz sayesinde de danışmanlık hizmetlerimize artık daha kolay ulaşabilirsiniz. Kurumsallaşma yolunda her gün emin adımlarla yürüyen WRK İnsan Kaynakları olarak sizlere en iyi hizmeti sunabilmek ve her geçen gün gelişebilmek için gayret gösteriyoruz. Yeni logomuz ve renklerimizle artık hedefimize çok daha yakınız.

32 görüntüleme0 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör